O nas

 

 

Produkcją stołów na wymiar zajmujemy się od przeszło 10 lat.

Nowoczesne stoły, które wychodzą w świat z naszej pracowni, to unikalne projekty, które od początku do końca, tworzone są z naciskiem na efekt idealny.

Stoły na wymiar to połączenie natury, w jej najpiękniejszej, czystej formie i nowoczesności, której efekt uzyskujemy ręczną obróbką materiałów i wykorzystaniem dostępnych, innowacyjnych części i komponentów, którymi uzupełniamy nasze meble.

 

Z miłości do natury

Ziemia jest najpiękniejszą inspiracją, z której uroków można bez końca czerpać garściami. Matka Natura kreuje dzieła sztuki, a my przyglądamy się im z uwagą i wdrażamy nowatorskie rozwiązania do naszych projektów. Nasze stoły czy blaty na wymiar powstają z najlepszych gatunków naturalnego drewna. Każdy z nich finalnie jest inny, okręgami słojów opowiadają niezwykłe historie i pomagają naszym klientom stworzyć unikalne wnętrza.

Pracujemy w zgodzie z eko-trendami oraz dbamy o ziemię i jej dobrostan. Współpracujemy z wieloma organizacjami, chroniącymi przyrodę, wspieramy koncepcję zero-waste i staramy się dokładać cegiełki do dbania o ekosystem tam, gdzie to tylko możliwe.

Jedyne w swoim rodzaju

Tworzymy stoły z litego drewna, bo to właśnie drewno kochamy najmocniej. Ze wszystkich dostępnych na rynku surowców, jako jedyne ma takie właściwości, jako jedyne, stwarza w każdym wnętrzu wspaniałą atmosferę, jako jedyne, tak wdzięcznie wpisuje się w każdą aranżację – od nowoczesności, jak stoły looftowe, przez klasyczny rys tradycyjnych stołów drewnianych, aż po najbardziej innowacyjne i wyszukane formy. Bo drewno, zawsze piękne, samo w sobie stanowi ozdobę. No i jest przy tym niezwykle trwałe.

Dokładnie takie, jak potrzebujesz

Tworzymy meble na wymiar, dostosowując każdy ich detal do oczekiwań. Doskonale zwymiarowane, odpowiadają w pełni gabarytom pomieszczenia, perfekcyjnie wykonane, cieszą oczy idealnym wykończeniem. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – lubimy wyzwania i projekty, w których możemy popuścić nieco wodzę fantazji.

Zgrany zespół doświadczonych pasjonatów

O drewnie i produkcji mebli wiemy wszystko. Stoły nie mają przed nami tajemnic. Znamy technikę, sposoby obróbki drewna i metody na to, aby wyczarować z niego najpiękniejsze dzieła. Kochamy to, co robimy i mimo upływu lat, wciąż sprawia nam to ogromną przyjemność. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dokładając starań o to, aby efekt finalny przeszedł najśmielsze oczekiwania klienta. Uzupełniamy się wiedzą i kompetencjami, tworząc zgrany zespół, działający jak dobrze naoliwiona maszyna.

Sprawdź sam!