Stoły na wymiar

 

 

Nasze produkty to dopracowane starannie, oryginalne projekty, które za sprawą unikalności wykorzystywanego w procesie produkcji drewna, zawsze wyglądają inaczej.

Najpiękniejsze drewno w całej swej okazałości

W naszej pracowni stoły z litego drewna powstają z najpiękniejszych, wyselekcjonowanych rodzajów drzewa. Wybieramy wyłącznie I gatunek, zyskując pewność, że stoły, które powstają, będą długowiecznym, trwałym i pięknym elementem wystroju waszych wnętrz.

W produkcji wykorzystujemy między innymi:

  • Drewno dębowe
  • Orzech włoski
  • Jesion
  • I inne – na życzenie klienta.

 

Sprawdzony proces produkcji

 

Wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza, pozwalają nam tworzyć unikatowe, nowoczesne stoły, idąc ramię w ramię z modą, światowymi trendami, ale również sprawdzonymi procesami technologicznymi, które pozwalają nam robić to najlepiej.

 

Dobieramy drewno o odpowiednim poziomie wilgotności. Dzięki temu wiemy, że stół sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu, zachowując odpowiednie właściwości jakościowe.

 

Wykończenie na życzenie

 

Detalami wykończenia możemy nadać stołom na wymiar dowolny styl i charakter. Tam, gdzie to potrzebne, zajmujemy się olejowaniem powierzchni, ich lakierowaniem, wykorzystując do tego produkty najwyższej jakości. Na życzenie zalewamy kaniony i sęki różnokolorową żywicą epoksydową, uzyskując nowoczesny, niepowtarzalny i olśniewający design. Do każdego stołu dobieramy kształt i surowiec na nogi, które nadają meblowi unikalną formę.

 

Tworzone blaty na wymiar przybierać mogą bardzo różny styl i powinny w pełni odzwierciedlać twoje potrzeby. Twój stół może wyglądać dokładnie tak, jak go sobie wyobrażałeś. Wystarczy, że powiesz nam, jakie są twoje oczekiwania.

 

Projektujemy: stoły klasyczne, nowoczesne, stoły looftowe – możemy uzyskać dowolny efekt aranżacyjny, a ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.